Hakkımızda

Sektörde 20 Yıllık tecrübemizle, konusunda uzman, birikimlere sahip personelimiz, zamanında temin, kaliteli hizmetimizle ve aynı zamanda İSO ile belgelenmiş kalitemizle Koli sektöründe siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyuyoruz, sizinle birlikte nice yıllara.

Prensip olarak müşteri memnuniyeti ve dürüstlüğü ön planda tutmaya devam ediyoruz bunun yanında, vizyon, misyon, değerlerimiz doğrultusunda sektörde saygın, itibarlı ve güvenilir bir firma olduğumuzu kanıtladık.

Koli Fabrikası
 

Vizyon

Bulunduğumuz sektörde lider bir firma olmanın yolunda hızlı ve kendinden emin bir şekilde, sahip olduğumuz deneyimleri daha güçlü ve yenilikçi projelere taşımaktır.

 

Misyon

Bulunduğumuz sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak sürekli artan hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini sağlamak, bu sayede müşterilerimizin güvenini almak, sorunsuz, güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız.

 

Değerler

Dürüst, saygın ve itibarlı olarak algılanmak, müşteriyi en başa koyarak çok iyi ve kaliteli hizmeti sunmak, karşılıklı olarak güvene dayalı iş imkanları sağlamak, müşterilerimize verdiğimiz sözleri zamanında ve eksiksiz yerine getirmek ve sorumluluklarımızın neler olduğunu bilmek bizim en büyük değerlerimizdir.