Ana Sayfa Hakkımızda Ürünlerimiz Fiyat Al Üretim İletişim
 
EYLÜL Oluklu Mukavva Koli İmalatı Ltd.Şti.
 

Hakkımızda

Firmamız 1990 Yılında Eminönü süleymaniyede kurulmuş bir aile şirketidir, küçük bir aile işletmesi olarak ambalaj malzemeleri alım satımı ile girmiş olduğumuz ambalaj sektörüne yön veren firmalar arasında olmamız bize güvenen siz saygıdeğer dost ve müşterilerimiz sayesinde gerçekleşmiştir.

Firmamız ilk kurulduğu zamanlardaki gibi aynı şekilde koli, kutu, safya, ondüle ve oluklu mukavva satışı yaparken kendi ürünlerimizi kendimiz üretelim sloganıyla üretim yapmak için çalışmalara başlamıştır, bu sebeple 1993 yılının eylül ayında Eylül Oluklu Mukavva Ve Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. Kurulmuştur, üretim yeri olarak bir çok farklı noktada araştırmalar yapılmış fakat netice olarak üretim yeri stratejik bir nokta olması ve sanayi bölgesi olması münasebetiyle ikitelli olarak karar verilmiş ve aynı yıl ikitelli de fabrika binası satın alınmıştır. Aynı yıl oluklu mukavva hattı satın alınmış ve üretime başlanmıştır, şirketin genel merkezi halen olduğu gibi süleymaniyede tutulup, aynı zamanda burada ürün satışı yapılırken üretime ise ikitellide devam edilmiştir, ilerleyen yıllarda tekstil piyasasının hareketlenmesi Laleli ve Beyazıtta şubeler açmamıza vesile olmuştur, satış yerleri bu sayede 3'e çıkarılmıştır. Bunların haricinde fabrikada her yıl modernizasyonlar yapılmış ve 2003 yılında model olarak biraz eskimiş olan manuel ayarlı slotter makinası satılmış onun yerine full otomatik 3 renk slotter ve baskı üniteleri dahil edilmiştir, bunun yanı sıra tambur baskı ünitesi, vargel ve otomatik yapıştırma dikme makinaları da satın alınıp üretim hattına entegre edilmiş, globalleşen ve sürekli rekabet ortamı oluşan piyasada rekabet ve üretim gücümüz artırılmıştır, 2009 yılında yeniden revizyona giren fabrikamız gerek makinalar, gerekse sosyal yaşam ve idari büro yerleri olsun yeniden dekore edilmiş ve yeniden dizayn edilmiştir.


Eylül Oluklu Mukavva Ve Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. Olarak siz saygıdeğer müşterilerimize 2850m2 kapalı alanda hizmet vermekten ve ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktan kıvanç duyarız.

Vizyonumuz
Bulunmuş olduğu sektörde lider firma olma yolunda hızlı ve kendinden emin adımlar atarak, sahip olduğu deneyimleri daha güçlü projelere taşımak.

Misyonumuz
Bulunduğumuz sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak sürekli artan hizmet kalitesi ve sınırsız müşteri memnuniyetini sağlamak, bu sayede müşterilerinin güvenini alarak birlikte planlar yapmak, sorunsuz, hızlı çözümcü projeler uygulayıp kaliteli hizmetler sunmak.

Değerlerimiz
Saygın ve dürüst olarak algılanmak, müşteriyi birinci sıraya koyarak en iyi hizmeti vermek, karşılıklı güvene dayalı iş olanakları sağlamak, müşterilerine verdiği sözleri zamanında yerine getirmek ve sorumluluklarının neler olduğunun bilincinde olmak.


 
e-Katalog   |   Koli Hakkında   |   İnsan Kaynakları   |   Site Haritası   |   Pratik Bilgiler   |   Sitede Ara