Ana Sayfa Hakkımızda Ürünlerimiz Fiyat Al Üretim İletişim
 
Eylül Oluklu Mukavva ve Koli İmalatı San. Ltd. Şti.

Eylül Koli'yi aradığınızda veya herhangi bir şekilde ulaştığınızda, herşeyden önce karşınızda, konusuna hakim, müşterinin isteklerini değerlendirip alternatifler üretebilecek bir müşteri temsilcisi bulabilirsiniz.

İhtiyacınız olan ambalaj malzemesi için, önce ürününüz hakkında bilgi alıp, ürününüzün özelliklerine uygun ağırlık, ebat, dayanıklılık ve en uygun fiyat kombinasyonu için bilgi alabilirsiniz.

Şirketinizin hedef pazarı düşünülerek, tüketicinin azami faydayı sağlaması için ambalaj üzerinde bulunması gereken bilgi, yönlendirme, iletişim gibi konularda neler yapılabileceği konusunda değerlendirme alabilirsiniz.

Ürününüzü koyacağınız koli veya kutu aynı zamanda o ürünün ve tabiki firmanızın kartviziti olacaktır, bu nedenle tasarımının doğru yapılması çok önemlidir, firmamız size bu konularda da alternatifler sunacaktır.

Firma ve ürününüzün MARKA olabilmesi için Ambalajın öneminin farkındayız. Taşıma, koruma, bir arada tutma gibi fonksiyonlarının yanı sıra, üretmekte olduğumuz ambalaj için albenisi yüksek, renk, grafik, logo, yazı biçimi, ambalaj malzemesinin dizaynı, raf yerleştirme sisteminde tüm yüzeylerin ne şekilde kullanılabileceği, firma reklamınızın etkinliği ve en uygun hangi malzemelerin kullanılması gerektiği gibi konularda karşılıklı değerlendirmelerle ortak bir nokta belirleyebilirsiniz.

Üretilecek ambalaj malzemesi için, piyasa koşullarına göre çok uygun maliyetleri içeren bir fiyatlandırma politikası ile ödeme koşulları için alternatifler bulabilirsiniz.

Planlanan ambalaj malzemesinin türüne göre, üretim öncesi grafik, bilgisayar çıktısı veya bizzat örnek ürünü birebir görebilirsiniz.

Tüm bunlardan sonra, üretim aşaması sonucunda, çağdaş teknolojisine ve konusunda uzman personeline olan güveniyle kaliteli bir ambalaj malzemesine kavuşacağınızı garanti eden bir firma ile karşılaşacaksınız.

Üretim sonrası hızlı teslimat anlayışıyla size zamanı iyi kullanmanız için, firmamızca her türlü çabanın gösterildiğini göreceksiniz.

Üretim sonrası kalite kontrolü sonunda, onaylanan örneğe uygun olmayan veya bozuk, fire vb. nedenlere dayalı ürünler ayıklanmaktadır. Ancak tüm bu kontrollere rağmen gözden kaçan ürünlerin iadesi konusunda firmamız sözleşmemiz kapsamında gereken her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

Üretim ve kullanım aşamasında firmamız ile sürekli görüşme imkanı bulabilecek her türlü ambalaj malzemesi hakkında bilgi alabileceksiniz.

Kuşkusuz ambalaj ürünleri türev, fonksiyon ve çeşitlilik açısından çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Tüm bu ürünlerin tek bir firmada üretimi söz konusu değildir. Ancak firmamız ile telefon kanalıyla irtibata geçen müşterilerimiz, hangi ürünü, hangi firmada, ne şekilde, ürettirebilecekleri, söz konusu firmayla nasıl iletişime geçebileceklerine ilişkin bilgileri alabilecek bir danışmanla görüşme imkanı bulabilirler.

Eylül Koli olarak müşteri ilişkilerinde sürekliliği, güler yüzlü hizmeti, kaliteli üretimi, doğru reklam anlayışını, ticari ahlaklılığı ve dostluğu temel ilkelerimiz olarak belirledik ve bu güne kadar bu konularda asla taviz vermedik, bundan sonrada vermemeye kararlıyız.
Evet..
Eğer siz de Eylül Koli 'in müşterilerinden biri iseniz, ambalaj konusunda kaygı duymanıza gerek kalmamış demektir, artık koltuğunuza yaslanıp kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Sadece sizin hayal gücünüzle sınırlıyız.

Saygılarımızla.

Eylül Oluklu Mukavva Ve Koli İmalatı San. Tic. Ltd. Şti.   


 
e-Katalog   |   Koli Hakkında   |   İnsan Kaynakları   |   Site Haritası   |   Pratik Bilgiler   |   Sitede Ara